Od POLÁRNÍHO KRUHU na HAWAI

 

 

Kontrast dvou světů. Tmavé a ledové vody Severniho Norska plné krmících se orek a keporkaků nebo křišťálové vlny prosluněné Hawaie. Kromě polárního kruhu aHawaiských ostrovů se v přednášce zastavíme za surfujícími lachtany v Kalifornii a za velrybami v Mexiku.
Karlovarský rodák George Karbus se po třech letech vrací mezi návštěvníky Caminos festivalu jako držitel prvenství  "Přednáška desetiletí Caminosu" z roku 2016.

George Karbus


Karlovarský rodák je profesionálním fotografem, potápěčem a ekologickým aktivistou. Jeho fotografie byly publikovány např. v magazínech Nature´s Best, BBC Wildlife Magazine, BBC Focus, Nikon Pro, Outdoor Photography, Digital Camera, Birdwatch, Science Spin, Ocean. V Česku např. v časopise Příroda wildlife. Vystavoval např. ve Washingtonu, v Londýně, v Japonsku. S fotografií delfína „surfujícího“ vlnu pod hladinou vyhrál soutěž Nature´s Best, dále vyhrál např. soutěže Digital Camera Photography of the Year (kategorie zvířat) nebo Outdoor Photographer of the Year. Spolupracuje mj. s ekologickou organizací Blue Climate. Žije ve městečku Lahinch na západním pobřeží Irska. S přítelkyní Kateřinou jsou velkými příznivci freedivingu. Mají syna Joshuu a dceru Natálku.Kontakt

mail : festival@caminos.cz
mobil : +420 736 641 006

Caminos z.s.
Vítězná 321/60
360 01 Karlovy Vary
IČ 22671323
Česká spořitelna a.s.,
4334662379/0800

 

  

              Logo ke stažení zde
PNG  |  JPG
  |  PDF EPSAI  |  CDR

   Doporučujeme